Letenky na Kubu z Prahy: 15.017 Kč

Led 15, 2016
Publikoval: Tomáš
2236 přečtení

I proto, že na rozdíl od jiných karibských ostrovů, je akcí leteckých společností na Kubu velmi málo, přidávám s radostí zlevněný tarif společnosti Aeroflot platný pro odlety z Prahy (PRG) a Vídně (VIE) dokonce v hlavní sezóně. Zpáteční letenky na Ostrov svobody, konkrétně do hlavního města Havany (HAV) je tak možné zakoupit již za 15.017 Kč. Cena zahrnuje odbavené (23kg) a kabinové zavazadlo.

Termín cesty: leden – duben 2016

Rezervace: ↓

Ke kalendářům připomínám, že ne vždy obsahují všechny termíny a naopak ne vždy jsou všechny v nich uvedené termíny ještě dostupné – konkrétní termín si můžete zkusit vyhledat i v našem vyhledávači.

Ubytování: na Kubě vychází nejlevněji ubytování v soukromí – casas particular + porovnejte ceny hotelů v Havaně na HotelsCombined

Půjčení auta pro okružní cestu po Kubě můžete provést například zde – carrentalcuba.com

Víza: pro cestu na Kubu potřebujete vízum ve formě tzv. turistické karty, která stojí 750 Kč. Detailní informace viz. web MZV ČR. Přestup v Moskvě je bezvízový.

Příklad rezervace letenky z Prahy na Kubu do Havany:

letenka na Kubu

Foto: Bryan Ledgard pod licencí CC BY 2.0

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.