
Letenky na Havaj z Prahy po celý rok od 17.886 Kč

Po nedávné akci Hawaiianu a Hainanu (stále platné, odkaz zde) pro nás promo nabídku pro cestu na exotickou Havaj přichystaly také aerolinky z aliance Skyteam. Zpáteční letenky na všechny hlavní Havajské ostrovy (a jejich kombinace) s odletem z Prahy tak najdete v rezervačním systému od pěkných 17.886 Kč. Cena zahrnuje odbavené (23 kg) a kabinové zavazadlo.
Cestovní období: prakticky po celý rok 2018
Rezervace: ↓
- Praha ⇔ Maui | 17.886 Kč
- Praha ⇔ Kauai | 18.399 Kč
- Praha ⇔ Kona (Big island) | 18.399 Kč
- Praha ⇔ Honolulu | 18.524 Kč
- kombinace ostrovů: vyhledávej zde
Máte už letenku a potřebujete naplánovat itinerář na Havaj? Mrkněte do našich online průvodců po Havajských ostrovech!
Ubytování na ostrovech Maui, Kauai a Big Islandu. Hotely na Waikiki začínají na cca. 2500 Kč za dvojlůžko. Rezervovat můžete na oblíbeném Booking.com.
Příklad rezervace letenky z Prahy na Havaj:
Nejlevnější autopůjčovny na Havaji – aktuální nabídky:
PS: před cestou do USA si vyřiďte „vízum“ v podobě elektronické registrace ESTA (ofic. stránky, v češtině, poplatek 14 USD)
Ilustrační foto: ビッグアップジャパン pod licencí CC BY SA 2.0